Sünnipäevad

Sünnipäevasessioon

Korralda oma lapse või iseenda sünnipäev meie juures! Olgu see sinu 7. või 107. sünnipäev - aitame sellest teha tõelise elamuse.

Teadusessioone viime läbi eesti, inglise või vene keeles.


Milline on sünnipäevasessioon?

Sünnipäevi ootame tähistama tähtpäevalisi alates 7. eluaastast – nooremate jaoks on ülesanded ning vajalik keskendumine üle jõu käiv.

 

2-2,5-tunnine sessioon koosneb 2-3-st erinevast ülesandest, mis on koostatud lähtudes osalejate vanusest ning neis jälgitakse sobivat raskusastet. Sessiooni läbi viiv juhendaja annab vajadusel vihjeid ning abistab osalejaid. Eesmärgiks on panna teooria praktikasse pakkudes käed küljes tegutsemisvõimalust. Kindel on see, et ülesannete lahendamisega saavad hakkama kõik osalejad!

 

Ülesandeid on väga eriilmelisi: need sisaldavad teadmisi näiteks loodusõpetusest, geograafiast, muusikast, füüsikast ja matemaatikast. Meie jaoks on oluline, et osaleja mõistaks meisterdamise ja käed-küljes tegutsemise kaudu, kuidas ja miks üks või teine nähtus toimib. Ja muidugi peab ka lõbus olema!


Ülesannete vahele mahub üks snäkipaus ning lõpetuseks saab sünnipäevalapsele laulda sünnipäevalaulu ja süüa torti.

 

Lae alla kutse, mille saad külalistele saata.

inimest grupis
11-
aastastele
7- 0
ülesannet
2- 0
sessioon
2- 0 h
koguhind
0

Praktiline info külastuseks

Mida teada enne tulekut?

Külalised võiksid kohale tulla kõige varem 10 minutit enne sünnipäeva algust. Fuajees ootab ees juhendaja, kes saadab teid õigesse stuudiosse. Üleriided ja kotid saate panna samasse ruumi nagisse. Võimalusel palume kaasa võtta vahetusjalanõud.

Riietumise osas reegleid ei ole – küll aga võiksid pikemate juustega külastajad juuksed patsi panna.

Kuidas kohale tulla?

Rakett69 Teadusstuudiod asuvad Valukoja 12, Ülemiste City, Tallinn.