Ettevõtted

Teadussessioon meeskondadele - parim tiimiüritus!

Pane kogu oma tiim proovile ja korralda põnev ning soovi korral võistluslik tiimiüritus. Osalejad ei pea olema IT-gurud ega teadusoivikud – edu ja lõbu garanteerib hoopis loovus ning meeskonnatöö. See on võimalus astuda mugavustsoonist välja ja õppida midagi täiesti uut.

Sessioonile on oodatud igas vanuses osalejad. Sessioone viime läbi eesti, inglise või vene keeles.

Milline on meeskonnasessioon?

Meie juures saab korraldada ettevõttele ägeda tiimiürituse! Paneme proovile meeskonnatöö ja loomingulise lähenemise. Kaasav teadussessioon kestab 2h ja ühes stuudios saab selles osaleda 15-30 inimest, kes jagatakse meeskondadesse. Kokku on keskuses 4 stuudiot – ehk saate kogu ettevõtte ulatuses proovile panna kuni 120 teadusnauti.

 

Paneme ülesanded kokku vastavalt teie meeskonna profiilile, jagame teid meeskondadeks ning saadame võistlustulle – täpselt nagu oleksite Rakett69 otsesaates! Sessiooni võib teha ka fookusega meeskonnatööle, kus võistlemist ei toimu.

 

Keemiaõpikuid või füüsikaspikreid keegi tolmust puhtaks pühkima ei pea. Põhirõhk on uue ja põneva avastamisel, tiimikaaslastega üheskoos käed-küljes ehitamisel ning meeskonnatöö arendamisel väljakutsuvas olukorras.

Eriüritused

Meie suurepärastes ruumides saab korraldada ka üritusi ilma teadusprogrammita – vastavalt teie soovidele, nägemusele ja fantaasiale! 

 

Vaata siit, milliseid võimalusi pakume:
https://teadusstuudiod.ee/ruumide-rent

inimest grupis
15-
aastastele
7- 0
ülesannet
0
sessioon
0 h
hind (lisandub km)
0
Praktiline info külastuseks

Kohale tasub tulla kõige varem 10 minutit enne sessiooni algust. Fuajees ootab ees juhendaja, kes saadab teid õigesse stuudiosse.

Üleriided ja kotid saate panna samasse ruumi nagisse. Riietumise osas reegleid ei ole – küll aga võiksid pikemate juustega külastajad juuksed patsi panna.

Meie juurest saab osta kohvi, teed ja erinevaid jooke, stuudiopoes on saadaval magusaid ja soolaseid snäkke. Toitlustust me hetkel ei paku, kuid soovi korral saame soovitada toitlustusfirmasid, kellega pidevalt koostööd teeme.

Kuidas kohale tulla?

Rakett69 Teadusstuudiod asuvad Valukoja 12, Ülemiste City, Tallinn.