Ootame kõiki inspireerivale Rakett69 fännipäevale

Aprillis taas finaali jõudnud teadussaate “Rakett69” tegijad ootavad sel pühapäeval kõiki huvilisi inspireerivale fännipäevale, kus saab kohtuda nii selle kui ka eelmiste hooaegade osalejatega, lahendada koos ülesandeid, teha pilti ja rääkida juttu. 

“Möödunud aastal korraldasime saatesarja austajatele esimese fännipäeva ning kuna üritusest kujunes tõeliselt meeleolukaks sündmus, otsustasime sellest traditsiooni luua,” sõnab “Rakett69” saatejuht Aigar Vaigu. “Raketlased on kogu kevadhooaja televaatajatele põnevaid elamusi pakkunud, nüüd saavad kõik soovijad nendega kohapeal suhelda, küsimusi esitada ja vaadata, kui nutikad nad ise erinevate ülesannete lahendamisel on.”

Üritus leiab aset samades ruumides, kus filmitakse suurem osa saate episoode. “Pühapäeval saavad kõik end tõelise raketlasena tunda,” lubab Vaigu, kes ka ise fännipäeval kohal on.


Rakett69 fännipäev toimub pühapäeval, 5. mail kell 13-17 (tulla võib sel ajavahemikul endale sobival ajal) avastus-hariduskeskuses Rakett69 Teadusstuudiod (Valukoja 12, Tallinn). Parkimine on keskuse ümbruses parkimiskellaga 2 tundi tasuta. Üritusel osalejatele on maitsvad kingitused välja pannud Farmi piim, Premia jäätis ja Traditsiooniline limonaad (A le Coq). Piletid on müügil Piletitasku veebilehel https://www.piletitasku.ee/et/event/5562

Uudis on avaldatud 2. mail 2024.

Viimased uudised