Muud grupid

Meie suurepärastes ruumides saab korraldada ka üritusi ilma teadusprogrammita – vastavalt teie soovidele, nägemusele ja fantaasiale! Olgu tegemist siis vastuvõtu, gala, kontserdi, online- ülekande, ettevõtte strateegiapäeva vms-ga. Lisaks on meil olemas teaduskeskuse pood, mis pakub külastajatele teemakohaseid ja teaduslikke meeneid ning valiküpäraseid snäkke ja jooke.

stuudiot
0
inimest grupis
15-
aastastele
7- 0
ülesannet
0
sessioon
0 h

(sünnipäevapidajatel 2,5 tundi)

2-tunnine sessioon koosneb 3-st erinevast ülesandest, mis on vastavuses osalejate vanuse, oskuste ja õppekavaga. Ülesandeid on väga eriilmelisi: need sisaldavad teadmisi nii loodusõpetusest, geograafiast, muusikast, füüsikast, matemaatikast kui ka näiteks lingvistikast. Ülesannete vahepeal saavad lapsed panna oma teoreetilised teadmised proovile viktoriinis.

Sessiooni viib läbi juhendaja. Õpetaja saab rahulikult tugitooli istuda, kohvi või teed juua ja nautida “otseülekannet”.

Ideaalne grupi suurus on 15-25 inimest, aga saame hakkama ka 30+ õpilasega klassiga.
Ootame kõiki õpilasi 1. klassist kuni ülikoolini välja.

Tule ja tee sinagi tiir teadusorbiidil!

 

Venekeelseid sessioone saab nädala sees pakkuda Teile kolmapäevast-reedeni ja alates 19.11.21. Broneerimiseks võta meiega ühendust info@teadusstuudiod.ee või helista 5855 8933.

Peamine on see, et osaleja saaks meisterdamise ja käed-küljes tegutsemise kaudu aru, kuidas üks või teine nähtus toimib. Iga külastaja võiks meie juurest lahkuda vähemalt ühe olulise teadmise võrra rikkamana. Sealjuures ei unusta me seda, et teadus peab ikka lõbus ka olema.

Mida teada enne tulekut?

Kohale tasub tulla kõige varem 15 minutit enne sessiooni algust. Fuajees ootab ees juhendaja, kes saadab teid õigesse stuudiosse. Üleriided ja kotid saate panna samasse ruumi nagisse. Võimalusel palume kaasa võtta vahetusjalanõud.

Riietumise osas reegleid ei ole – küll aga võiksid pikemate juustega külastajad juuksed patsi panna. Stuudiotes on olemas joogiveeautomaadid.

Kuidas kohale tulla?

“Rakett69 Teadusstuudiod” asuvad Valukoja 12, Ülemiste City, Tallinn.