Meie toetajad

Kes meid sel põneval teekonnal toetavad?

Meie toetajad on meile väga olulised! Meie raketi pardal on kaasteeliste ning toetajatena Tartu Ülikool ja Tartu Ülikooli Teaduskool, Tallinna Tehnikaülikool ning Tallinna Ülikool. Lisaks on meie toetajaks start-up-maailma inkubaator Superangel investeerimisfond, Eesti suurim taastuvenergia tootja Utilitas, Inbank, Levira ning Eesti Teadusagentuur. Oleme neile kõigile väga tänulikud, et nad aitavad meil teadus- ja tehnoloogiaharidust populariseerida.

Utilitas on Eesti suurim taastuvenergia tootja ja kaugkütteettevõte ning suurim tuuleenergia tootja Lätis. Utilitas liigub süsinikneutraalsuse poole, rajades uusi taastuvenergia tootmisvõimsusi, investeerides päikese- ja tuuleenergiasse ning viies ellu Eesti esimest rohelise vesiniku pilootprojekti.

Ettevõtte missioon on luua puhtam tulevik vähendades energiatarbimise keskkonnamõju ning võimaldades kasutada jätkusuutlikult toodetud energiat mugavalt ja taskukohaselt.

Inbank on Eesti juurtega pank, mis pakub tarbijafinantseerimise ja hoiustamise tooteid. Inbanki finantseerimislahendused on integreeritud sujuvalt enam kui 5000 kaupmehe müügikeskkonda. See aitab meie partneritel oma äri kasvatada, kliendid aga saavad valida individuaalsete makseviiside vahel just seal, kus nad parasjagu viibivad.

Inbank tegutseb Baltikumi, Poola ja Tšehhi tarbijafinantseerimise turul ning kaasab hoiuseid ka Saksamaal, Austrias, Hollandis ja Soomes. Meie rahvusvahelises meeskonnas töötab kokku enam kui 300 inimest.

Digiteenuste ettevõte AS Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad vajalike lahenduste pakkumiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Levira toodab telesisu, aitab meediateenuste osutajatel telekanaleid kokku panna ning hoolitseb selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas.

Levira on Eesti põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator ja omab Eesti üht suuremat andmekeskust. Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja meediateenuse osutajad.