Külastusinfo sünnipäevadele

Tere, kallis külaline!


Suur tänu, et tähistate oma sünnipäeva meie juures. Pakume Teile selleks oluliseks päevaks kosmiliselt põneva, kaasahaarava ja ka hariva peoelamuse! Rakett69 Teadusstuudiote majja sisenedes ootab Teid juhendaja, kellega koos suundute stuudiosse. Sünnipäevalised jagatakse mängulisel meetodil mitmesse meeskonda. Sessioon kestab 2-2,5 tundi ning selle aja jooksul lahendatakse 2-3 põnevat ülesannet. Vahepeal on võimalik teha pause söömiseks.


Ülesanded on koostatud lähtudes osalejate vanusest ning neis jälgitakse sobivat raskusastet. Sessiooni läbi viiv juhendaja annab vajadusel vihjeid ning abistab osalejaid. Eesmärgiks on anda kõigile eduelamus ning panna teooria praktikasse pakkudes käed küljes tegutsemisvõimalust. Kindel on see, et ülesannete lahendamisega saavad hakkama kõik osalejad!


Milliseid ülesandeid osalejad lahendavad?

Ülesandeid on väga eriilmelisi: need sisaldavad teadmisi näiteks loodusõpetusest, geograafiast, muusikast, füüsikast ja matemaatikast. Meie jaoks on oluline, et osaleja mõistaks meisterdamise ja käed-küljes tegutsemise kaudu, kuidas ja miks üks või teine nähtus toimib. Ja muidugi peab ka lõbus olema!


Kas meie juures on ohutu?

Sessioonil osalejad ei kasuta ohtlikke keemilisi aineid ega lahtist tuld. Meie ülesandeks on tagada eelkõige osalejate turvalisus. Küll aga saavad osalejad kasutada erinevaid tööriistu nagu akutrellid, liimipüstolid, kruvikeerajad jms. Iga sessioon algab kõigepealt käitumis- ja ohutusreeglite tutvustamisega.


Riietus ja asjade hoid

Riietumise osas reegleid ei ole – see oleneb pigem sünnipäevalapse soovidest, peo teemast või külaliste endi eelistustest. Pikemate juustega osalejatel soovitame igaks juhuks juuksed patsi panna. Võimaluse korral palume kaasa võtta vahetusjalanõud. Külalised liiguvad üleriietega ja välisjalanõudega stuudiosse, kus asuvatesse nagidesse saab riputada üleriided ja jätta isiklikud asjad. Need on kogu aeg peoliste silma all ja nende pärast ei ole vaja muretseda. Telefonid on ülesannete lahendamise ajal hääletu peal ja kotis või jopetaskus.


Kuidas ajaga arvestada?

Sünnipäeva korraldajad saavad stuudiosse maksimaalselt 20 minutit enne sünnipäeva algust. Külalised võiksid saabuda 5-10 minutit enne sünnipäeva algust, et sessioon saaks alata õigeaegselt. Sessioon kestab 2-2,5 tundi, seejärel on korraldajatel aega 15 minutit enda asjade kokku pakkimiseks.


Toit, jook ja nõud

Hetkel me toitlustust ei paku, seega tuleb kõik soovitud toidud (sh tort) enda poolt kaasa tuua. Enne ürituse algust saab juhendajaga kokku leppida, mitu snäkipausi võiks ülesannete vahel teha ning milline on parim aeg tordi söömiseks (tavaliselt tehakse seda peale viimase ülesande lahendamist).

Tordi peal võib kasutada tavalisi küünlaid, vulkaanküünlaid jms – meie juures on need kõik lubatud! Kõik soovitud lisandid tuleb endal kaasa tuua.

Meil on olemas suuremad ja väiksemad kausid, kandikud, tordilabidad, lõikamisnoad, morsikannud – neid asju ei pea ise kaasa tooma. Meie juures saab osta kohvi/teed (vanematele) ja erinevaid jooke, teaduspoes on saadaval väike valik soolaseid ja magusaid snäkke.


Kuidas meie juurde jõuda?

Asume Valukoja tn 12, Ülemiste City, Tallinn.

Meie juurde saab bussiga (Valukoja peatus 50 m, bussid nr 7, 15, 45, 49, 64, 65), trammiga nr 4 (peatus Ülemiste Linnak 450 m), rongiga (Ülemiste peatus, 900 m) ja teoorias isegi lennukiga 🙂


Parkimine on maja ümbruses EP333 tsoonis 2h parkimisaja fikseerimisel tasuta. Edasi on hind 1€/1h (5€/24h) ning F2 parkimismajas Sepise tänaval on esimene tund parkimist tasuta, edasi 1€/30 min.


Kohtumiseni!


Rakett69 Teadusstuudiote meeskond


Küsimuste korral helista +372 5855 8933 või saada e-kiri info@teadusstuudiod.ee

Koduleht: www.teadusstuudiod.ee

Instagram: rakett69teadusstuudiod

Facebook: rakett69teadusstuudiod

Linkedin: rakett69teadusstuudiod