Müügitingimused

Veebipoe teadusstuudiod.ee/pood (edaspidi Veebipood) omanik on Kvark Unicornland OÜ, registrikood: 14905443, KMKR: EE102244612, asukohaga Valukoja 12, Ülemiste, Tallinn 11415. Käesolevad müügi ja tarne üldtingimused Veebipoe ja ostja vahel sõlmitud tellimuste (edaspidi Tellimus) lahutamatuks osaks, millega lepitakse kokku Veebipoe poolt ostjale toote või toodete ja teenuse või teenuste (edaspidi Toode ja/või Kaup) müümise, üleandmise ning tasumise tingimustes ja korras.

 

 

  1. Müügilepingu kehtivus, kauba ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Tellimusele lisandub kauba kättetoimetamise tasu, kui ei ole märgitud teisiti. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Teave ja detailne info kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipood jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel https://teadusstuudiod.vdisain.dev/osta-pilet.

Kui Ostja edastas tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis Ostja jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused ja hinnad, v.a. kui seaduses või käesolevates tingimustes ei ole ette nähtud teisiti.

Valuuta, milles makseid vastu võetakse on EUR(euro).

Veebipoes kasutusel olevad makseviisid:

  1. Pangalingid: Swedbank, SEB, LHV pank, Luminor pank.
  2. Kaardimaksed: Visa/Mastercard

NB! Pärast kaupade eest tasumist (pangalingiga) väljuge e-panga lehelt, vajutades nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Järgnevalt kuvatakse Teile ekraanil tellimuse kinnitus ja teavitus tuleb ka e-posti aadressile.

  1. Tellimuse vormistamine

2.1.Valige sobivad tooted ning lisage need ostukorvi vajutades nuppu LISA KORVI.
Soovitud tooted leiate kõige kiiremini kasutades otsingut või valides sobiva kategooria menüüst. Ostukorvi sisu saate vaadata ja vajadusel muuta vajutades menüünupule OSTUKORV.

2.2. Kui te olete valinud endale meelepärase ostukorvi sisu ja olete valmis tellimust esitama, siis vajutage nuppu MINE KASSASSE. Sisestage tellimuse esitamiseks kõik vajalikud andmed. (kui olete teadusstuudiod.ee püsiklient on teil võimalik sisse logida ja lahtrid täidetakse automaatselt). Peale andmete sisestamist avanevad vastavalt teie tarneaadressile kõik võimalikud transpordi valikud, kust palume valida kõige sobivama arvestades tellitud toodete iseärasusi.

2.3.Tellimuse esitamiseks valige sobiv makseviis ja vajutage nuppu ESITAGE TELLIMUS. Peale tellimuse esitamist saadetakse teie e-postile automaatvastus koos tellimuse andmetega. Tellimusi on võimalik esitada ka otse pood@teadusstuudiod.ee e-posti aadressile.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Peale andmeväljade täitmist palun valige tellimuse eest tasumiseks sobiv makseviis. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

E- poes teostatud ostud vaadatakse läbi tööpäeval vahemikus 9.00-17.00. Nädalavahetusel ning riigipühadel laekunud tellimused vaadatakse läbi nädalavahetusele või riigipühale järgneval tööpäeval. Kaup saadetakse tellimuses sisestatud Itella Smartposti, DPD või Omniva pakiautomaati 2-3 tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.

Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiilile teade ning uksekood, millega saab paki kätte. Ostjal tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Ostja ei ole pakil 7 päeva jooksul järgi käinud, tagastatakse see saatjale. Kui pakk on saatjale tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Ostjal postikulu uuesti tasuda.

 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

  1. Kohaletoimetamine

Veebipoes müüdavaid kaupu toimetatakse kohale ainult Eesti Vabariigi piires (eelneval kokkuleppel võimalik transportida Eesti naaberriikidesse). Kaubaga seonduvad saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ka kassas, saatmisviisi juures. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Täpsem tarneaeg on märgitud toote juures. Erandlikel juhtumitel ja müüjast mitteolenevatel põhjustel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

  1. Tagastusõigus

Veebipood pakub 14-päevast tagastustõigust alates eseme kätte saamisest. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Soovitame kindlasti toodet kontrollida kohe peale kättesaamist. Kui ese on vigane või esineb puuduvaid detaile, teatage sellest koheselt võttes ühendust klienditeenindusega (pood@teadusstuudiod.ee). Kui tellitud toode ei vasta Teie ootustele siis on võimalik see tagastada. Tagastusõigus kehtib ka lõpumüügi ning hinna-alandusega toodetele.

Saate eseme tagastada kui:

  • Ese on terviklik
  • Ese on originaalpakendis ning originaalseisus.

Kauba tagastamine on kliendile tasuta ja soovitame seda võimalust oma klientidel kasutada. Kõik kaubaga seonduvad kulud kannab müüja.

Kauba tagastamiseks võtke ühendust (mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba kättesaamist) meie klienditeenindusega e-posti teel pood@teadusstuudiod.ee ja märkige juurde tellimuse number, tagastatava kauba info ja tagastamise põhjus.

Peale tagastamissoovi avaldamist saadetakse teile tagastamiseks vajalik informatsioon ja seejärel lepitakse kokku, kuidas ja mil viisil saate kauba tagastada. Kaupa võib tagastada ka meie poodi Valukoja 12, Ülemiste, Tallinn 11415 poe lahtioleku aegadel-

Veebipood tagastab Teile raha täies ulatuses 14 päeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

  1. Pretensioonide esitamine

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Millest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile pood@teadusstuudiod.ee või helistada telefonil: +372 58558933.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

  1. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile pood@teadusstuudiod.ee või helistada telefonil: +372 58558933. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.  Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

 

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.