Ettevõtetele

Pane terve oma tiim proovile ja korralda põnev ning võistluslik meeskonnaüritus. Osalejad ei pea olema IT-gurud ega teadusoivikud – edu ja lõbu garanteerib hoopis loovus ning meeskonnatöö. Teame küll, et juristidel pole vaja füüsikareegleid või personaliinimestel raskusjõudu, aga see on võimalus astuda mugavustsoonist välja ja õppida midagi täiesti uut.

15-30in

grupis

7-107

aastastele

3

ülesannet

2h

sessioon

480€

koguhind

Paneme ülesanded kokku vastavalt teie meeskonna profiilile, jagame teid meeskondadeks ning saadame võistlustulle – täpselt nagu oleksite Rakett69 otsesaates!

Keemiaõpikuid või füüsikaspikreid keegi tolmust puhtaks pühkima ei pea. Põhirõhk on uue ja põneva avastamisel, tiimikaaslastega üheskoos käed-küljes ehitamisel ning meeskonnatöö arendamisel väljakutsuvas olukorras.

Millised on võimalused?

Team-building

Meie juures saab korraldada ettevõttele ägeda tiimiürituse! Paneme proovile meeskonnatöö ja loomingulise lähenemise. Kaasav teadusvõistlus kestab 2-2,5h ja ühes stuudios saab võistluseks osaleda 15-30 inimest, kes jagatakse meeskondadesse.

Kokku on keskuses 4 eriilmelist stuudiot – ehk saab proovile panna kogu ettevõtte ulatuses kuni 120 teadusnauti!

Eriüritused

Meie suurepärastes ruumides saab korraldada ka üritusi ilma teadusprogrammita – vastavalt teie soovidele, nägemusele ja fantaasiale! Olgu tegemist siis vastuvõtu, gala, kontserdi, online- ülekande, ettevõtte strateegiapäeva vms-ga.

Lisaks on meil olemas teaduskeskuse pood, mis pakub külastajatele teemakohaseid ja teaduslikke meeneid ning valiküpäraseid snäkke ja jooke.

Vaata täpsemalt, milliseid võimalusi pakume siit: https://teadusstuudiod.ee/uritused/

Rakett69_teadusstuudiod_34
Rakett69_teadusstuudiod_67
Rakett69_teadusstuudiod_13
IMG_2339
IMG_2358

Kuidas kohale tulla?

Piletiinfo ja juhised kohalejõudmiseks.

Praktiline info külastuseks

Kohale tasub tulla kõige varem 15 minutit enne sessiooni algust. Fuajees ootab ees juhendaja, kes saadab teid õigesse stuudiosse.
Üleriided ja kotid saate panna samasse ruumi nagisse. Võimalusel palume kaasa võtta vahetusjalanõud.
Riietumise osas reegleid ei ole – küll aga võiksid pikemate juustega külastajad juuksed patsi panna.
Meie juurest saab osta kohvi, teed ja erinevaid jooke. Stuudiotes on olemas joogiveeautomaadid. Toitu me hetkel ei paku.

Püsi meie tegemistega kursis

Liitu meie uudiskirjaga ja kuule esimesena uutest programmidest, eriüritustest ning muust põnevast.

Teadusstuudiote koostööpartnerid